İncir Palet

SIFIR PALETLER

SIFIR PALETLER

Sıfır Paletler
Standart paletlerin dışında müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına müşterilerinin özel istekleri doğrultusunda ahşap palet üretimi yapabilmekteyiz.

Ayrıca talep edildiği durumlarda palet tasarımı ve mukavemet testleriyle müşterilerine güvenilir çözümler sunuyoruz.

Firmamız uzun süredir çeşitli sektörlerde yer alan müşterilerine, farklı özel ölçülerde, istenen nem değerlerine uygun, talep edilen görsel ve ve fiziksel koşullara uygun üretim ve AR-GE çalışmalarını yapmaktadır.

Sıfır Palet İmalatı;
Palet ihtiyacı olan markalar açısından tercih edilen bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Bu doğrultuda öncelikli hedefimiz profesyonel çözümlerle markaların taleplerini karşılamak olacaktır. İncir Palet olarak güvenilir bir hizmet anlayışıyla hareket ederken bütün tüketicilerin taleplerini karşılayacak bir yaklaşım benimsiyoruz. Siz de İncir Palet güvencesi ile sıfır palet imalat ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Palet, nakliye süreçlerinde beklentilerinizi karşılaması açısından dikkat çeken bir seçenek olarak tercih edilmektedir. Palet imalatı gerçekleştirilirken hedef kalite, güven ve kullanışlılığı sağlamaktır. Bu nedenle de bizimle iletişime geçerek size en uygun seçeneklerden bir tanesini tercih edebilirsiniz.


Sıfır Paletler 1Sıfır Paletler 2Sıfır Paletler 3Sıfır Paletler 4Sıfır Paletler 5