İncir Palet

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Uzman kadromuz ve alanında yetkin iş ortaklarımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına kaliteli hizmet sunarak, kalitelerinin yükselmesi, değişime hızlı uyum, sürdürülebilir büyümeyi ve karlılığı hedefleyerek müşterilerimize avantaj sağlıyoruz.

Misyonumuz
 
Misyonumuz, toplum için güvenli, çağdaş ve estetik yaşam ortamları oluşturmak ve uluslararası düzeydeki yüksek standartları günümüz koşullarında ulaşılabilir kılmaktır. Müşteri taleplerini birebir karşılayan; zamanlaması, kalitesi ve güvenilirliği olan bir şirket olmak.

Vizyonumuz,
 
Rakiplerinden üstün yanları müşterinin algılamasını, farketmesini ve inanmasını sağlayıcı pazarlama faliyetlerini uygulayarak; müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine, sosyal çevresine ve paydaşlarına sorumluluk bilinci, dürüstlük ve taahhütlerine sadakati yansıtır bir iş ahlakını benimsediğini fark ettirerek; pazardaki güçlü firmalar arasında yer almaktır.

Değerlerimiz
 
  • Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, tutarlılığımızı sağlayan ve kârlı büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan, bu değerlerdir.
  • Biz sahip olduğumuz değerlerden güç alarak ilerleyeceğimize ve başarılı olacağımıza inanıyoruz.